Radio1 – 30 let alternativy bez playlistu…
Program
18.00 – 20.00
Breakbeat Conference / Saku & Kaplick
Pořad Breakbeat Conference moderuje DJ-ská dvojice Saku a Kaplick, která pravidelně představuje novinky z oblasti zlomených beatů jak ze zahraniční tak z české scény. Druhá hodina pořadu většinou patří hostům nebo exkluzivním mixům dj’s z celého světa. Pravidelně také pořádají večírky s názvem Breakbeat Conference live edition (například v pražském klubu Cross) a snaží se […]
20.00 – 23.59
Novinky na alternativní scéně / Josef Sedloň
Pořad, v němž uslyšíte zcela nové zahraniční singly, alba či kompilace, některé i exkluzivně a poprvé právě zde!
- Singly/EPs: – :
- André Lodemann – Home (Home EP) / Stay True Sounds
- Lonya – Forever young (Forever young EP) / Sudbeat
- Cassandra Jenkins – Only One / Dead Oceans
- Kuna Maze – I told U ft. Steve Spacek (XL Regular rmx) / Tru Thoughts
- Slow Pulp – Hanging by a Moment / Anti-
- Le Youth & Lane 8 – I will leave a Light on ft. Jyll (Sultan + Shepard Lights Out remix) / This Never Happened
- Martha Skye Murphy – Need ft. Roy Montgomery / AD 93
- Yellow House – Trouble always finds me / Foreign Family Collective
- Arooj Aftab – Raat Ki Rani / Verve
- Ludwig A.F. – Pippa (Halo EP) / Spectral Sound
- Fred V – Take you there / Hospital
- art test – baby / Folded Music
- Softcult – One of the Pack / Easy Life
- Aparde – FIGHT ME / Blue Marble
- Shrimpnose – Cannonier / Nettwerk
- Boyish – Lua / R&R Digital
- Actress – Dolphin Spray (Dolphin Spray/Static EP) / Smalltown Supersound
- HOVR – Holy / This Never Happened
- Frameworks – You got me / Frameworks Music
- DIIV – Frog in Boiling Water / Fantasy
- Aleksandir – HEARTH SONG ft. Ola / Hearth Songs
- Vincenzo – No Time to explain (Assassin EP) / Sublease
- Dim Fumes – Bright Spots / YUKU
- Loma – How it starts / Sub Pop
- Bruk Rogers – Mais Um ft. Onj / Tru Thoughts
- Anyasa – Closure ft. Coulson / Anjunadeep
- marucoporoporo – Cycle of Love / flau
- Golden Features – Endit ft. Rromarin (Dusky rmx) (Sisyphus Remixes EP) / Foreign Family Collective
- Rinse – Kiss me (Kill me) ft. Hatchie / Cohort
- Basile3 – Love Machine ft. Daisy Ray (radio mix) (Love Machine EP) / InFiné
- Pupkulies & Rebecca + Tibau Tavares – Nha Badjam (Nha Badjam/Infelicidade EP) / Normoton
- Inês Loubet – Olha o Rio / Albert´s Favourites
- Slowdive – Rutti (Esteban Ikasovic rmx) / The Soundgarden
- Black Decelerant – two / RVNG Intl.
- Wagz – Scorpio (VA: EXIT100 Pt. Three EP) / Exit
- Tommy 2000 – Music for a While / Tommy 2000
- Potatohead People – Last Nite ft. Redman (Last Nite/Keepin´ it kool EP) / Bastard Jazz
- Nightports w/ Matthew Bourne – Machell / The Leaf Label
- Lanark Artefax – Meszthread (Metallur EP) / AD 93
- Kessoncoda – X is Closer to A / Gondwana
00.00 – 01.30
Intro / Josef Sedloň
Co je to: profil interpreta, labelu nebo nové kompilace
01.30 – 03.00
Seance / Josef Sedloň
Co je to: pořad pro meditaci anebo jen ulítnutí mp3 stream pořadů http://radar.lv/seance
06.00 – 09.00
Josef Hradilek
Aktuality
Ešus 22/4/2024: Lost Czech Man a jeho cesty
Podcast | 25.4.2024
Přehrát
Zátiší 24/4/2024: Marek Jukl a Červený kříž
Podcast | 25.4.2024
Přehrát
Zátiší 10/4/2024: klimatolog Pavel Zahradníček
Podcast | 25.4.2024
Přehrát
Dnes
Hitparáda Radia 1
- 1Nick Cave & The Bad Seeds
Wild God / Wild God SP - 2St. Vincent
Broken Man / Broken Man SP - 3Caroline Polachek
Spring Is Coming With Strawberry In The Mouth / Desire, I Want To Turn Into You: Everasking Edition - 4Max Cooper
Cardano Circles / Seme EP - 5Brian Eno
All I Remember / Eno SP
Velká Sedma
- 1Chorobopop
Tisíc let (ft. Radek „Vaant“ Vantuch) / Svobodě na stopě - 2Tali
Starý chlapi (ft. Jakub König, Cyril Kaplan, David Pomahač, Jiří Imlauf) / Starý chlapi (ft. Jakub König, Cyril Kaplan, David Pomahač, Jiří Imlauf) (SP) / Tali + RedHead Records - 3Clarinet Factory
Obloha šedá (ft. Beata Hlavenková, Milan Cimfe) / Towers / Supraphon - 4Květy
Řekni mi (ft. Kvietah) / Řekni mi (ft. Kvietah) (SP) / Květy - 5Nadnárodní obrození
Vstupní droga / Festival výmluv / Nadnárodní obrození